Hayalinizdeki çalışma alanında, 'keşke olsa' dediğiniz her şeyi düşündük!

SİZE EN UYGUN ÜYELİK MODELİNİ SEÇMENİZE YARDIM EDELİM

Hazır Ofis

Sabit büyüklükte, 2 kişinin birlikte çalışabileceği, içine aydınlatması, masası ve sandalyesi gibi demirbaşlar dahil üyelik.

Hazır Ofis

Ortak çalışma alanını kullanabilen, kendiliğinden ‘network’ imkanı sunan, etkileşim ve paylaşıma açık üyelik modeli.

Hazır Ofis

Belirlenen bir ofis alanını diğer Bizixlilerlede paylaşabileceği, kişiye özel tahsis edilmiş sandalyesi ve masası bulunan üyelik modeli.

Hazır Ofis

Şimdilik sadece adresini Bizix olarak göstermek isteyen, posta ve kargoları bize emanet, adresler ve kalpler ortak, üyelik modeli.

Kişisel gelişiminize katkı sağladığı kadar rekabetçi ve büyüyen bir iş ortamının zorluklarıyla mücadelenizi azaltır.
Bizix Icon
bizix
coworking space

COWORKING | PAYLAŞIMLI OFİS

Bir Paylaşımlı Ofis (Hazır Ofis) evden işlerini yürütmeyi tercih etmeyen girişimcilerin, bir kafe ortamında veya sıradan sabit ofis alanında çalışmak yerine, alternatif açık ve paylaşılan bir çalışma ortamıdır. Sabit bir ofis masrafı olmadan Üyelik kullanımıyla profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın. Canlı bir enerjik alanda rahatça çalışabilir, yeni müşteriler edinebilir ve açık ofisinizdeki diğer Bizix müşterileriyle işbirliği yapabilirsiniz.

Müşterek Çalışma Ofisi Avantajları

  • Bizix toplantı odaları, çalışma salonları kullanımı (kurallara tabidir)
  • Sizin gibi açık alan çalışanları ile tanışmak ve işbirliği yapmak için sosyal aktivitelerimizden ve diğer fırsatlarımızdan yararlanın.
  • Kafelerde çalışırken dikkatinizi ve enerjinizi dağıtmayın.
  • Ücretsiz çay-kahve ve diğer atıştırmalıklar ile kafemizin tadını çıkarın
  • Size ve şirketinize daha profesyonel bir imaj kazandıran prestijli iş adresini kullanın
  • Bizix Müşterek Çalışma Ofisi toplu taşıma araçları ve tramvay hatlarına yakınlığı ile ideal bir konumda
  • Kolaylıkla bir paketten diğerine geçiş esnekliğine sahip paketlerimizden istifade edin
  • Aylık etkinliklerimizde; yerel, uluslararası ve yeni kurulan şirketlerle işbirliği oluşturma avantajları.

Esnek Bir

Çevre edinme, sosyal ağlara dahil olma, seminerler, atölyeler, beceri eğitimi konusunda yardım ve iş büyümesini destekleyen işbirliği sunar.

Bir Bizix üyeliği ile rahat ve açık bir ortamda odaklanmanıza, enerjinizi işiniz için kullanmanıza, üretken olmanıza etkin toplantılar düzenlemeniz için gereken imkanları bulmanıza hizmet ederiz.

Serbest iş sahibi olmak veya yeni kurulan bir işletme için çalışmak, genellikle ofisi olmayan bir şirkette çalışmak anlamına gelir. Bir Bizix üyeliği ile rahat ve açık bir ortamda odaklanmanıza, enerjinizi işiniz için kullanmanıza, üretken olmanıza etkin toplantılar düzenlemeniz için gereken imkanları bulmanıza hizmet ederiz.

Bizix, Antalya’da açık çalışma alanlarının bulunduğu bir iş merkezidir. Üyelerimizin, yüksek hızlı internete, ücretsiz çay-kahve ve toplantı salonu imkanlarına ve müşterilerinizle bağlantı kurmak için çok fazla imkana sahip bir çalışma sahip bir ortam hazırladık.

SIK SORULAN SORULAR

Üyelikler

Özel Ofis üyelikleri minimum 3 ay, Sanal üyelikler 6 ay, Hot Desk ve Özel Köşe üyeleriyse minimum 1 ay.
6 ay ve üzeri kiralamalarda, belli avantajlar ve ücretsiz kullanım imkanı sunuyoruz.
Üyeliğinizin başlaması için yalnızca 1 aylık üyelik bedeliniz kadar depozito alıyoruz, kurulum bedeli almıyoruz.
Müsait oldukça Dolap kiralayabiliyorsunuz. Web sayfamız üzerinden ek hizmetlerimizin hepsini bir arada görebilir ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Size daha fazla zaman ayırabilmemiz ve yakından tanıyabilmemiz için randevu almanızı öneririz. Walk-in ziyaretlerdeyse tüm adreslerimizi, hafta içi 9:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
Pazartesi / Cuma 09:00 - 18:00 saatleri açık olan ofislerimizi dilediğiniz sıklıkta ve istediğiniz süreyle kullanabilirsiniz.
Hayvanlara bayılıyoruz! Diğer üyelerimize rahatsızlık vermediğiniz sürece, özel ofis üyelerimizin hayvanlarınızla olmaktan keyif duyarız.
Bu duruma üzülerek yardımcı olamıyoruz, ziyaretçilerinizi günlük tarife ile belirlediğimiz ücretle ofisimizde çalışmak üzere misafir edebiliriz.
Hiç bir üyelik modelimizde dondurmaya yardımcı olamıyoruz.
Maalesef hayır. Yalnızca avukat üyelerimize gelen tebligatları kabul ediyoruz.
Self servis çay ve kahve hafta içi her gün, sabah 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz. Arada Üyelerimize farklı markalardan sürpriz ikramlarımız oluyor. Bu ikramlar için ekstra ücret talebimiz olmuyor.
Yemeklerinizi,teras etkinlik alanında yiyebilirsiniz. Mutfakda olan buzdolabındaki yiyeceklerinizi her akşam sıfırlıyoruz. Dolayısıyla atılmasını istemediğiniz yemeklerinizi, akşamları bırakmamanızı rica ederiz.
Tüm alanlarda, her gün temizlik yapılıyor.

Senin Bilgilerin:

Ayrınltıları kaçırmayın! Haberlerimizse abone olun...