Sık Sorulan

Genel

Yabancı ve yerli girişimcilerin, hazır ofis ve sanal ofis imkanlarından faydalanması için en iyi imkanları bir araya getirdiği, esnek hizmet çözümleri ile üyelerine, sermayelerini ofislerine değil, işlerine yatırmasına ve hedeflerine hızlı ulaşmalarına destek olan bir iş merkezi.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu hazır ofis ve sanal ofis paketleri sayesinde yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Ofis maliyetlerinizi azaltırken, başarınızı arttırabilirsiniz. Tercihiniz Hazır Ofis mi yoksa Sanal Ofis mi? Size en uygun ofis seçeneğini seçip “bizix” farkı ile yeni ofisinizde çalışmaya hemen bugün başlayabilirsiniz.

“Bizix” adı İngilizce Business kelimesinden türetilmiştir.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu hazır ofis ve sanal ofis paketleri sayesinde yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Ofis maliyetlerinizi azaltırken, başarınızı arttırabilirsiniz. Tercihiniz Hazır Ofis mi yoksa Sanal Ofis mi? Size en uygun ofis seçeneğini seçip “bizix” farkı ile yeni ofisinizde çalışmaya hemen bugün başlayabilirsiniz.

“Bizix” adı İngilizce Business kelimesinden türetilmiştir.

İşini tutkuyla yapan, Bizix’le bir üyelik veya kira anlaşması olan, farklı meslek gruplarından; freelancer’lar, kreatif ajanslar, girişimciler, yatırımcılar ve kurumsal, global şirketlere Bizix üyesi diyoruz.

Öne sürdüğümüz yeni ofis anlayışı dünyada coworking olarak adlandırılıyor. Coworking ‘işbirliği içinde çalışmak’ anlamına geliyor. Bu çalışma modeline ‘bağımsız ama beraber’ çalışma da deniyor. Bu modelde; farklı sektörlerde, benzer düşünce yapısına sahip insanların birbirinden bağımsız çalışma ortamlarında ve paylaşımlı ortak alanlarda bir arada çalışarak sinerji yaratmaları amaçlanıyor. Bu şekilde farklı disiplinlerden birey veya şirketler aynı çatı altında, hem daha ekonomik hem de daha sosyal bir ortamda çalışma fırsatı yakalıyor.

Farklı disiplinlerden şirketlerin aynı çatı altında ama farklı ofis alanlarında çalışma konseptine; ‘Shared Office Space’ deniyor. Ofislerin temizlik, güvenlik ve internet gibi operasyonel ihtiyaçlarının karşılanmasına da ‘Serviced Office’.

Esneklik. Aylık ya da yıllık olmak üzere, istenilen uzunlukta ofis kiralama imkanı sunuyoruz. Network. Yaratıcı ve üretken bir toplulukla aynı çatı altında çalışarak, bir sonraki ekip arkadaşınızı, size destek verecek bir freelancer’ı, satış kanalı yaratacak diğer şirketleri ve bir kahve içecek dostları bulmanız çok mümkün. Motivasyon. Kahvaltılar, eğitimler, paneller, ikramlar, masajlar ve yoga eğitimleri sayesinde mutlu ve yaşayan bir ofis ortamı sunuyoruz. Konfor ve ilham. Verimli. Ön maliyetsiz ve depozit vermeden, sunduğumuz hazır altyapıyla, yatırım yapmadan en hızlı şekilde hayalinizdeki ofise taşınabilirsiniz.

Üyelikler

Özel Ofis üyelikleri minimum 3 ay, Sanal üyelikler 6 ay, Hot Desk ve Özel Köşe üyeleriyse minimum 1 ay.

6 ay ve üzeri kiralamalarda, belli avantajlar ve ücretsiz kullanım imkanı sunuyoruz.

Üyeliğinizin başlaması için yalnızca 1 aylık üyelik bedeliniz kadar depozito alıyoruz, kurulum bedeli almıyoruz.

Müsait oldukça Dolap kiralayabiliyorsunuz. Web sayfamız üzerinden ek hizmetlerimizin hepsini bir arada görebilir ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Size daha fazla zaman ayırabilmemiz ve yakından tanıyabilmemiz için randevu almanızı öneririz. Walk-in ziyaretlerdeyse tüm adreslerimizi, hafta içi 9:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Pazartesi / Cuma 09:00 – 18:00

Cumartesi 09:00 / 13:00 saatleri açık olan ofislerimizi dilediğiniz sıklıkta ve istediğiniz süreyle kullanabilirsiniz.

Hayvanlara bayılıyoruz! Diğer üyelerimize rahatsızlık vermediğiniz sürece, özel ofis üyelerimizin hayvanlarınızla olmaktan keyif duyarız.

Bu duruma üzülerek yardımcı olamıyoruz, ziyaretçilerinizi günlük tarife ile belirlediğimiz ücretle ofisimizde çalışmak üzere misafir edebiliriz.

Hiç bir üyelik modelimizde dondurmaya yardımcı olamıyoruz.

Maalesef hayır. Yalnızca avukat üyelerimize gelen tebligatları kabul ediyoruz.

Self servis çay ve kahve hafta içi her gün, sabah 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz. Arada Üyelerimize farklı markalardan sürpriz ikramlarımız oluyor. Bu ikramlar için ekstra ücret talebimiz olmuyor.

Yemeklerinizi,teras etkinlik alanında yiyebilirsiniz. Mutfakda olan buzdolabındaki yiyeceklerinizi her akşam sıfırlıyoruz. Dolayısıyla atılmasını istemediğiniz yemeklerinizi, akşamları bırakmamanızı rica ederiz.

Tüm alanlarda, her gün temizlik yapılıyor.

Toplantı Odaları

Özel Köşe üyeliklerine aylık 3 saat, Hot Desk + Sanal üyeliklerde aylık 2 saat, ofis üyeliklerinde ayda 6 saat, toplantı hakkı veriyoruz.

Toplantı odalarımızda self-servis çay/kahve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Atıştırmalık talepleriniz için, toplantınızdan 2 gün önce haber vermenizi rica ederiz. Alacağınız ekstra catering hizmetini, ay sonunda faturanıza yansıtıyoruz.

Rezervasyon iptallerinin bilgisini, 12 saatten az bir sürede vermenizi rica ederiz. Aksi olduğu takdirde, iptal etmenize yardımcı olamıyoruz, ve toplantı odası kullanım sürenizden düşmüş oluyor.

Toplantı odamız dışarıdan kullanıma açık ve tam/yarım gün olarak kiralanabiliyor. Bizix üyeleride bu tarifeden %20 indirimli faydalanabiliyor.

İnternet Kullanımı

İnternet bağlantısını kişi başı 10mbps’ye kadar veriyoruz. Daha hızlı internet bağlantısı ihtiyacı olduğu takdirde, ilave paketlerle satın alabilirsiniz.

Ofisimizde sadece wi-fi internet bağlantısı bulunuyor.

Güvenlik

Ofis içerisinde içerisindeki 7/24 kamera sistemiyle lokasyonlarımız her daim güvenli.

üyelerimizin misafirlerini iki saate kadar ücretsiz olarak ağırlayabiliyoruz.

İki saatin üzerine çıkan misafirlerden saatlik / günlük bir ödeme talep ediliyor. Ve bu tutar ay sonunda, Üyenin faturasına yansıtılıyor. Ücreti ödenen misafirlerinizden, bilgilerinizi alarak, misafirinize günlük internet şifresi veriyoruz.

Misafirleriniz ortak kullanımlı açık çalışma alanlarında mesai saatleri süresince çalışabilir. Ek hizmetlerimizin tümüne ve fiyatlandırmalarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ofislerinizde dilediğiniz kadar misafir ağırlayabilirsiniz. Ortak kullanımlı açık çalışma alanında çalışan misafirlerinizin kullanımı ayda 3 iş gününde de üçer saatten fazla zaman geçirmişse, onu misafir olarak geldiği üyeye faturalandırıyoruz.

KAPAT
×
×

Sepet

1
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Powered by