Sİpariş Tekliflerinizi takip edin
Purchasing

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını dinlemek kadar zamanında cevap vermek önemlidir. Bilgi çağında satış için sarfettiğiniz eforun amacına ulaşması için Bizix Teklif Yönetimi, işlerinizi kolaylaştıracak.

Satınalma Yönetimi

Müşteri & Tedarikçi Buluşması

Artık Eposta Kutunuzda kaybolmayın!

Satışlarınızı arttırmak için daha fazla müşteriye ulaşmak gerekir. Ancak kontrolü elde tutarak, takip ederek hatırlatarak bunu yapabilirsiniz.

Tedarikçiler için

Maliyet kontrolünü optimize etmek için ise, yeni tedarikçiler keşfetmek, daha uygun şartlar ile ürünleri tedarik ederek bunu başarabilirsiniz.

Tüketiciler için

Ürünlerini Listele

Her seferinde yeniden düzenlemek gerekmesin... Ürün listenizi bir kere oluşturun, teklif yollarken sadece seçmek kalsın!

Teklif Gönder

Bilgisayarın nerde, ofisin orda... Görüşmenizi tamamlar tamamlamaz, kolayca ve hızlıca teklifinizi hazırlayın ve müşterinize dakikalar içinde ulaştırın!

ALış & Veriş Listesi Hazırla

İster Tedarikçi listesini tara ve seç, istersen kendi listeni oluştur... Satın alma yaparken kimin hangi ürünü sattığını aramak için vakit kaybetmeyin seçili ürünlerden kolayca liste oluşturun.

Talep Oluştur

Hepsi bir arada, daha hızlı işlem... Excel listesi hazırlayıp, maile eklemenize gerek kalmadı, listede, yollamak da aynı yerde!

Hızlı Geri Bildirim

Teklife'de, Talebe'de incelerken yorum yapın, değişiklik taleplerinizi iletin. Zamanında etkileşim gereksiz vakit kaybını ortadan kaldırır, çalışma veriminizi arttırır.

Takım Ol

Firmanızın kullanıcıları tarafından gönderilen talep yada tekliflerden haberdar olun. Ortak haraket ederek, rakiplerinize karşı stratejik üstünlük sağlayın

Takım Çalışması Satınalma Uygulaması

Teklif & Talep yönetimi uygulaması ile, “Kişiler” adımında firmanız tarafından iletişim kurulmuş kontaklarınız bir aradadır. 

Rutin olarak iletişim kurduğunuz müşterileri tekrar tekrar oluşturmak gerekmez, Teklif yollarken birkaç tık ile doğru kişiyi seçmeniz yeterlidir. 

Ayrıca müşteri kartvizindeki kare kod ile kişi bilgilerini birkaç saniyede telefonunuza taşıyabilirsiniz!

Teklifleriniz firmanıza özeldir, sadece yetki verdiğiniz kullanıcılar tarafından ulaşılabilir. Sisteme üye olmayan müşteriler gönderdiğiniz özel link ile sadece kendisine ait teklifi görebilir.

Her gün yüzlerce tedarikçi, ürün ve fiyat bilgisini müşterilerine ulaştırmak için bize güveniyor. Etkileşimlerinizin tutarlı ve güvenilir olmasını sağlamak için verileri düzenliyoruz. 

Teklif & Talep yönetimi uygulaması ile, “Kişiler” adımında firmanız tarafından iletişim kurulmuş kontaklarınız bir aradadır. 

Rutin olarak iletişim kurduğunuz müşterileri tekrar tekrar oluşturmak gerekmez, Teklif yollarken birkaç tık ile doğru kişiyi seçmeniz yeterlidir. 

Ayrıca müşteri kartvizindeki kare kod ile kişi bilgilerini birkaç saniyede telefonunuza taşıyabilirsiniz!

Satın Alma Yönetimi Mobil Sayfa

Nasıl kullanabilirim?

 • Uygulama Sayfasını Açın:
  1- Giriş  Sayfası: İlk defa kayıt olmak için Giriş Sayfasında bulunan “KAYIT OL” linkine tıklayarak, kendinize özel kullanıcı bilgilerinizi giriniz. Daha sonra Kayıt ol butonuna basınız. 
  2- Onay sayfası: Girdiğiniz bilgiler tutarlı ise, bilgileriniz kayıt edilir ve onay sayfasına yönlendirilisiniz.
  3-Eposta Onayı: Kayıt olurken kullandığınız Eposta hesabına gelen bir mesaj epostanızı doğrulayarak sisteme giriş yapabilmenizi sağlar. Eposta kutunuzu kontrol edip kayıt işlemini tamamlarsınız.
  4- Giriş: Kayıt sırasında oluşturduğunuz kullanıcı adı ve parola ile artık giriş yapabilirsiniz. .
 • İlk iş firma bilgilerinizi oluşturmak:
  Firma Kayıt: Sisteme ilk giriş yaptığınızda firmanızı tanımlamak gereklidir. Bu müşterilerinizin hangi firmayla iletişim kurduğunu bilmesi adına önemlidir.
  Ürünlerim: Son aşama her seferinde tekrar aynı şeyleri yazmamak için ürün listelerinizi oluşturmak teklif gönderme sürecinizi kolaylaştırır. 

Demo İçin Butona Tıklayın

Bugün Hesabınız Oluşturun

Firmanızı tanımlayın

İlk teklifinizi hemen oluşturup gönderin!

Sayfanın Üstüne Git