Hikayemiz

Tek sebebimiz mutlu, huzurlu, başarılı bir topluluk olma isteği…

“Hayalimiz kişisel büyümenin, yaratıcılığın, inovasyonun ve başarılı iş girişimlerinin gelişimine katkıda bulunan toplumun ve işbirliğinin gücünü görmektir.”

Bizix

SEBEPLERİMİZ

Bizix, yenilikçilik, yaratıcılık, büyüme ve bağlantı kurmak için oluşturulmuş bir ortak çalışma alanı, bir iş dünyasıdır. Birlikte daha iyi olduğumuza ve her bir kişinin / işletmenin topluma katkıda bulunacak, işbirliğine ve ortaklıklara ilham verecek bir dizi becerisinin olduğuna inanıyoruz. Bu, kişisel gelişimi ve iş geliştirmeyi doğru yönlendirecektir.

HAYALLERİMİZ

Bir yazılımcı olduğunuzu ve değerli bir uygulama geliştirdiğinizi hayal edin, ancak becerileriniz yarattığınız ürünü pazarınız için çekici hale getirmek için yeterli değil. Aynı ortak çalışma alanında, ürününüzü tanıtmanıza yardımcı olacak bilgileri içeren bir pazarlama uzmanıyla tanışırsınız. Bu, aynı çatı altındaki işbirliğinin vazgeçilmez gücüdür.

KALİTE

Bir mükemmellik ortamı sunmak

MÜŞTEREK BAŞARI

Topluluk ve bağlantıları geliştirmek

BÜYÜME

Büyüme ve yaratıcılığı hayata geçirmek

HAREKET

Enerji ve pozitif yaklaşım

"25 yılı aşkın süredir konaklama sektöründeki insanları ve tesisleri yönetiyorum. Topluma, kazandığını geri ödemeye ve daha genç nesli geliştirmeye inanan tutkulu biriyim. 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri, pazarlama uzmanı ve müzakere yeteneklerimle bilinirim. "
Sayfanın Üstüne Git